محصولات تصادفی

کیسه آبگرم روکش دار کلاسیک 6530 فشی

کیسه آبگرم روکش دار کلاسیک 6530 فشی
  • 44,000 تومان

کرم گوماژ لیراک

کرم گوماژ لیراک
  • 134,500 تومان

نرم کننده موی آسیب دیده فولیکا

نرم کننده موی آسیب دیده فولیکا
  • 8,000 تومان

کرم ضد آفتاب SPF50 پوست نرمال تا چرب باریج اسانس (رنگ تیره)

کرم ضد آفتاب SPF50 پوست نرمال تا چرب باریج اسانس (رنگ تیره)
  • 31,600 تومان

کرم روشن کننده آلفا آربوتین رکسول

کرم روشن کننده آلفا آربوتین رکسول
  • 98,000 تومان
کراتین 500 گرمی بادی اتک

کراتین 500 گرمی بادی اتک

كد محصول : 5225
قيمت : 168,000 تومان
0
از 0 نظر

کراتین 500 گرمی بادی اتکBody Attack Muscle Creatin 500gr

کراتین ماده‌ای طبیعی است که درون بدن وجود دارد، یعنی بدن می‌تواند با استفاده از اسیدهای آمینه‌ای چون گلیسین، آرجینین و متوینین آن را تولید کند. مهمترین نکته در مورد این محصول آن است که می‌تواند در طول تمرین‌های قدرتی و سرعتی، عملکرد فیزیکی بدن را افزایش دهد. حال بدن به طو رروزانه حداقل به 3 گرم از این ماده نیاز دارد تا بتواند به این قابلیت دست یابد، اما تنها حدود 1 گرم از کراتین به طور طبیعی در بدن تولید می‌شود. این 2 گرم کمبود کراتین را می‌توان از طریق تغذیه برطرف کرد: مثلا خوردن محصولات گوشتی و ماهی حاوی مقدار قابل توجهی کراتین هستند. با مصرف برخی مکمل‌های رژیمی خاص مثل کراتین عضله نیز می‌توان این ماده را به دست آورد.

ورزشکارانی که می‌خواهند سلامتی و رژیم غذایی خود را متعادل نگه دارند نباید بیشتر از 300 تا 600 گرم گوشت و سوسیسخرد شده در هر هفته مصرف کنند. همچنین میزان ماهی مصرفی نیز می‌تواند حداکثر 1 تا 2 بار در هفته باشد. بدیهی است که چرا میزان تولید روزانه کراتین در بدن کافی نیست. این امر خود لزوم استفاده از نوعی مکمل غذایی برای تامین کراتین را مشخص می‌کند. با استفاده از این مکمل‌ها نظیر «کراتین عضله» محصول تولیدی بادی اتک، می‌توان از تامین ذخایر فسفات کراتین و قدرت جسمی در طول تمرینات قدرتی اطمینان حاصل کرد.

روش مصرف:

4 گرم از محصول را در 150 میلی لیتر آب سیب خالص ریخته، هم بزنید. این محلول را پیش و پس از تمرین مصرف کنید. به هیچ وجه بیشتر از میزان دوز روزانه استفاده نکنید.

برای مشاهده جدول مواد تشکیل دهنده به بخش تصاویر بیشتر مراجعه کنید

برچسب هاي :
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي